Maybe illogical for some, because how could one leave a party better looking than they came? 😀 It was strange to see the gurls without make-up, but I’m sure they were more surprised by me than I was by them. No going out without my eye-liner, what can I say.
Zoot and Fashion Map threw a little get-together in Make-Up Institute. They taught us how to use our own make up. So no salesman bullshit, just reliable objective info. Yay!
Thanks for the invitation!
pics: Sylvia von der Haupt, edit: me

Pre niekoho možno nelogické, lebo ako by predsa niekto mohol z party odísť krajší ako prišiel? 😀 Bolo zvláštne vidieť baby bez mejkapu, ale určite sa viac divili ony pri pohľade na mňa ako ja na ne. Bez liniek ani na krok, čo vám budem rozprávať. 
Zoot a Fashion Map usporiadali pre nás posedeníčko v Make-Up Institute. Učili nás malovať sa s našimi šminkami. Čiže žiadne predávanie, iba objektívne info. Prežila som pár objasňujúcich momentov. Napr. som sa naučila, že zakryť pomaranč, rozšírené póry, na mojich lícach sa dá vecičkou menom ‘primer’ (ďakujem pani kozmetička, že ste mi mesiac, čo mesiac ako tínedžerke rýpala do tváre, vytláčala pupáky a brainwashingovala ma, aké je to pre moju pleť prínosné).
S FM sme sa potom už upravené rozprávali o lokálnej móde. TU viac.
Danke za pozvanie!
fotky: Sylvia von der Haupt, edit: ja

 Super yum delish by Dezertérka

I live for orange lipstick <3

H&M Trend cropped knitted jumper
Topshop vinyl pencil skirt