How are you? I’m suuupeeeer! The bazaar is on Saturday, so don’t forget. There will be hairy lemonade! Tammy has a gig tomorrow (you’re all invited) and we’re shooting a music video with Zuzanka on Sunday, YES!
It was my blog’s second birthday last Sunday. I’m so happy about that too and I’d like to thank everyone who’s helped me or help me still <3 DANKE! Also everyone, who comes here and supports me this way. You’re super!
HERE is the post from my first b-day (I love those pics!).
pics: Mischel Warenits

Ako sa máte? Ja suuuupeeeer! Už v sobotu je bazár, tak nezabudnite. Bude aj chlpatá limča! Tammy má zajtra koncert (všetci ste pozvaní) a v nedeľu točíme klip k pesničke aj so Zuzankou, YES! 
Môj blog mal druhé narodky v nedeľu. Z toho sa tiež strašne teším a chcela by som poďakovať všetkým, ktorý mi pomohli a pomáhajú <3 DANKE! Takisto všetkým, čo sem chodia a podporujú ma tak tiež. Ste super! 
TU post z prvých blogo-narodiek (milujem tie fotky!).
fotky: Mischel Warenits

Výherkyniam giveaway som už napísala e-maily. Sú to tieto krásavice: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected][email protected] a [email protected]

2nd hand coat and top
American Apparel medium wash high waist jean HERE
Nike Air Max 90 Cmft Prm Tape White Glow in the Dark Trainers from Asos HERE
white leather gymsack by Adrián