My ASK.fm. Many of you write to me about it, they think it’s hilarious; that they don’t get how people can ask such silly questions (oh, yes, I do swallow cum, even though I’m a vegetarian); or that I really must have much patience, detachment and love my readers. Yes, I do and that’s why I’m giving up on Ask due to lack of time. My priority is uni and I’d rather create something new, take photos and edit. If day had 36 hours, I’d answer all of your questions and made a million videos.
Unfortunately, although it’s very tempting and I love making fun of silly questions, I can’t afford to lose so much time. Everything you need to know is here (e.g. what I got where is written at the end of each post)/Facebook/Instagram/Tumblr/Soundcloud and check FAQ (English version coming up soon).
Important: I really really mega super duper value all your praise and support (but also criticism). It makes me feel extra special. Thank you! 🙂 <3
PS: I’m also really sorry I haven’t had much time to comment on new stuff of my fellow bloggers 🙁
Pics by the beautiful Tammy In Overdrive, who was channeling Erykah Badu that evening (on her blog soon) and edited by me.

Môj ASK.fm. Veľa z vás mi píše, ako sa na ňom dobre zabávajú; že nechápu ako sa niektorí ľudia môžu tak blbo pýtať (ó, áno, prehĺtam semeno, aj keď som vegetariánka); alebo, že mám určite veľa trpezlivosti, nadhľadu a mojich čitateľov veľmi rada. Áno, to mám a teda idem vzdať Ask čisto z časovej tiesne. Moja priorita je uni a radšej vymýšľať, fotiť, editovať a pod. Ak by mal deň tak 36 hodín, tak by som vám stíhala a rada odpovedala na každú jednu otázku a robila videá do nemoty. 
Bohužiaľ, nestíham to a aj keď je to lákavé a baví ma si z blbých otázok robiť srandu, nemôžem si dovoliť míňať na to toľko času. Všetko, čo potrebujete vedieť, je zverejnené tu (napr. čo som kde kúpila je vždy na konci postu)/Facebooku/Instagrame/Tumblr/Soundcloude a čeknite aj FAQ (často kladené otázky). 
Ask.fm tam pre vás stále bude. Môžete si scrollovať do nemoty. Veľa otázok sa opakuje a možno nájdete odpoveď práve na tú, čo by ste mi radi položili. Sem-tam ešte niečo zodpoviem + možno sa po semestri zase k tomu naplno vrátim.
Na záver: Hrozne moc veľmi mega mrte si vážim vaše pochvaly a podporu (ale aj kritiku). Najviac ma vždy hreje pri srdiečku. Ďakujem! 🙂 <3
PS: tiež mi je ľúto, že nemám čas svojím fellow blogerom komentovať ich novinky a príspevky 🙁
Fotila krásna Tammy In Overdrive, ktorá v ten večer ‘channeling Erykah Badu‘ (u nej čoskoro) a editovala ja.

pics by Tammy In Overdrive, edited by me

Choies black transparent heel gauze shoes
Topshop silver shiny mesh T-shirt
all other is 2nd hand