Uuugh! All I do is studying these days. Help! I hope, you’re better…
Accessories, in which plastic, metal and fake gems are combined, are so super! I adore them <3 These earrings in particular are from Topshop and there was much more similarly designed.
I’m going home next wee and I will miss Edinburgh. But we have a new FLAT, THANKGOD! For next year. We found it – it’s gorgeous! Petite, right in the center (in the middle of everything + opposite the uni), has a communal garden, it’s in one of the older buildings, so it has a soul!!! Aah, and the huge windows with sills on which you can sit.
silk BONUS

Bleee! Celé dni sa učím. Pomoc! Dúfam, že sa máte lepšie…
Doplnky, na ktorých je skombinovaná umelá hmota s kovom a plastovými drahokamami sú najviac super! Hrozne sa mi páčia <3 Práve tieto náušky sú z Topshopu a mali tam aj habadej iných podobných.
O týždeň idem domov a Edinbura mi bude chýbať. Ale máme nový BYT, CHVALABOHU! Na budúci rok. Našli sme – je bohovský! Malinký, najviac v centre (už sa viac asi nedá + je oproti uni), má spoločnú záhradu a je v jednej z tých starších budov, čiže má dušu!!! A obrovské okná so širokými parapetmi, na ktorých sa dá sedieť.
BTW ak by niekto chcel, môžte si prenajať moju skromnú starú izbietku (TÚTO + TU). V centre, celý jún a júl je voľná, ak aj iba na týždeň, vojdú sa do nej aj dvaja. Sľubujem, že vás to vyjde lacnejšie ako hotel 🙂 Msg me.
silk BONUS

2nd July :'( I won’t be in Ed anymore…

2nd hand trenchcoat from Paulinemma‘s hand 🙂
vintage pure silk top from ebay
fjallraven kanken putty
H&M Divided lace up ankle boots
Topshop acid wash skater skirt, plastic and metal white earrings
Primark clear specs
Directions half pink half blue hair

Tu máte peknú pesničku. Dúfam, že ju ešte nemáte opočúvanú, nie je najnovšia 🙂