Since August 2012 I had one single roll of film in my Lomography fisheye baby 110. Only when I was somewhere special or I rly felt the need to capture the moment I took it out. I take it everywhere because it’s like 5 cubic centimetres big and weighs 10 grams. And so these photos are like a diary to me, special man Toma being nearly in all of them <3 U can also see the many colours of my hair.
But of course I’m an embarrassment to nature, because there’s one N or B button on the camera, and it should be on N, but was on B and that’s why there are blurry photos 🙁 Never mind, I’m so looking forward to the next film!!!
BONUS

Od augusta 2012 som sušila v mojom lomo fisheye baby 110 jeden jediný film. Iba keď som bola niekde spešl alebo len proste cítila potrebu zvečniť super moment som ho vytiahla. Nosím ho všade všade so sebou, lebo veď má 5cm kubických a váži asi 10 gramov. A tak mi tieto fotky pripadajú ako milý denníček a na väčšine je Toma, lebo je spešl <3 Všimnúť si môžete tiež veľa farieb mojich vlasov.
Ale som trapka, lebo tam je jeden cuplíček, že N a B a celú druhú polku to bolo na B, čiže fotky sú rozmazané :-(Neva, už sa teším na nový film!!!
BONUS

Praha, august 2012 – prvý showroom, vyškerení

Bratislava, september 2012 – na výlete za Tomasschenom s fúzikmi

Bratislava, október 2012 – ďalší výletik, furt hnusné ryšavé vlasy

Bratislava, január 2013 – biele outfitčoky a dom Sv. Marteensa

Edinburgh, január 2013 – Kerry Lytwyn, my Scottish photographer extraordinaire friend

Edinburgh, február 2013 – Toma v Edinbure, Topshop kabínka

Edinburgh, február 2013 – Edinbura hrad

Bratislava, marec 2013 – Vintage House shoot s Tanou Ka z LGTTS

Viedeň, apríl 2013 – gloomy Wienchen skatepark

Praha, apríl 2013 – vo výťahu so Sylvi

Praha, apríl 2013 – keď nám ustúpila nákupná horúčka v Palladiu