First of all: I’M GOING HOOOOMEEEE TOMORROW! Only for 3 and a half days, but I’m very excited. If you want to meet me, I’ll be HERE at this supercool party in Bratislava.
I said that those pictures from Wednesday were the last from summer, but I realized I still had these to show you. They are shot with Fisheye Baby by Lomography, which I won at THIS party for THIS photo. Thank you! <3 There are also new photos from the latest Hipster Paradise party from the last evening I spent out b4 I left for Edinburgh. LOOK HERE and HERE. And HERE is a forgotten pout one from before. 
The camera is tiny, very light and the pics have atmosphere. You can have them developed in Aupark, but you may have to wait a while, because the machine is not set up for this kind of film and they have to reset it. 🙂
My summer memories are mega! <3
First of all: ZAJTRA IDEM DOOOMOOOOV! Síce iba na 3 a pol dňa, ale hrozne sa teším. Ak ma chcete stretnúť budem na tejto božskej mojej obľúbenej bratislavskej párty. 
Povedala som, že posledné fotky z leta uvidíte v stredu, ale potom som zistila, že ešte tieto sú tu. Fotené na Fisheye Baby od Lomography, ktorý som vyhrala na Hipster Paradise s touto fotkouĎakujem! <3 Sú tam aj nové fotky z Hipster paradise z môjho posledného večera v Bratislave pred odchodom do Edinburghu. KUK SEM a SEM. A TU je ešte jedna zabudnutá špúliaca. 
Foťáčik je super maličký a ľahučký a fotky majú atmošku. Vyvolajú vám ich v Auparku, ale budete si musieť počkať, lebo na takéto špeci filmy musia ”prekalibrovať” stroj. 🙂
Spomienky na leto mám mega! <3
yum yum
In Berlin
Sandberg photoshoot
Miss Evelyn
Miss Evelyn 2
At my grandma’s in Trenčianska Teplá
Building tents at Pohoda
POHODA summer festival
Agi, Andy, Tom = three Musketeers
American smile pt. 2
He lifted me up! What a surprise!
Andrejko Petrus
S.W.E.A.T.