Nestihla som urobiť veľa fotiek odkedy som tu (viac-menej kvôli počasiu). Pozrite si aspoň pár z môjho výletu na škótsky vidiek. Išla som ku kamarátke Callan, ktorá býva v Stow, malej dedinke pri hraniciach s Anglickom. Všetko bolo neuveriteľne zelené! Úplne iné ako na Slovensku. Nikdy som nevidela nič také. Ak sa niekedy vyberiete do týchto končín, nezabudnite tiež vyskúšať tradičné Škótske jedlo – haggis. Sú to vlastne ovečkine vnútornosti, zabalené v žalúdku podávané s neeps (turnips – kvaka, niečo ako repa) a tatties (potatoes). Ja samozrejme jedávam vegetariánsku variantu so strukovinami, orechmi a mrkvou namiesto živočíšnych dobrôt. Mňam!
I haven’t managed to take many photos since I came to Edinburgh (mainly because of the weather). At least look at some pictures from my trip to Scottish countryside. I went to my friend Callan’s house in a small village near the borders with England, Stow. Everything was unbelievably green! Totally different from Slovakia. I have never seen anything like that. If you ever visit Scotland, don’t forget to try the traditional meal – haggis. It’s minced sheep’s insides wrapped in the stomach served with neeps (turnips) and tatties (potatoes). I of course eat the vegetarian variant with pulses, nuts and carrot instead of the animal goodies. Yum!
Cintorín, ktorý stojí už od 13. storočia 
Škótska pýcha – samé lesy, lúky a nespočetne ovečiek. Nečudo, že Škótov niekedy hanlivo častujú ”sheep shaggers” 😀
Natiahla som si wellies aj s legwarmersami k tejto príležitosti
Narátali sme asi 15 hrobov, kde bola pochovaná Isabella, muselo to byť veľmi populárne meno kedysi
Smize, you’re fierce!
Moja ulica v srdci Edinburghu. Old Town, 10 minút pešo od uni, 12 od hradu a 15 od H&Mka 😀
Callan making delicious pancakes = Miss top chef (planning on making a ‘wardrobe raid’ with this lady, be excited) 
Spolubývajúca – Škótka Laura – sa nezaprie. Som si celkom istá, že som si nepýtala, aby bola polovica fotky názov ulice 😉
Just a random guy looking like Jack Sparrow