Greetings from Edinburgh! A little view of my room is here. Big bed against a big window that is quite old and all the cold comes through! There are no good windows in Edinburgh, I’m starting to think. Wherever I live/visit the windows are always badly sealed. Never mind, I bought the thickest blanket they had and I’m good to go (sleep). The weather is beautiful, but cold. Coming from 25 degrees in Bratislava into this polar circle was very distressing, because it was such a sudden drop. As I’m writing this the thermometer is showing 5 degrees. Uff… 
I got tickets to see Totally Enormous Extinct Dinosaurs, O Children and Crystal Castles. So excited!
Pozdravujem z Edinburghu! Tu máte malý náhľad do mojej izbietky. Veľká postel hneď pod veľkým oknom, ktoré netesní. V edinburghu snáď nie je ani jedno tesniace okno! Kdekoľvek bývam/prídem na návštevu je to vždy rovnaké. Nevadí, kúpila som ten najhrubší paplón, čo mali a je vystarané! Cez okno vidím susedom do ich okien a už len čakám kým uvidím niečo naughty a kinky! 3:-)
Počasie je slnečné, ale chladné. Prišla som z 25 stupňovej vyhriatej Bratislavky a teraz ako píšem práve teplomer ukazuje 5. Uff. Škola sa začala a už neviem, kde mi hlava stojí. Nestíham pozerať blogposty a hrozne ma to mrzí 🙁 Dúfam, že vám je teplejšie.
Aspoň mám za rohom Urban Outfitters a milión sekáčov ;-P Tiež sa strašne teším na 3 koncerty, na ktoré som si zohnala lístky – Totally Enormous Extinct Dinosaurs, O Children a Crystal Castles.
body – Asos
I have