Sme pekní porcelánoví, ste si asi všimli. Nerada sa opalujem, čo dodať. Keď som pri mori ani prst mi netrčí spod slnečníka. More ale zbožňujem a nie preto lebo je to asi tá najmorsko-vílovskejšia vec evar 😀 Tento bazénik sa nachádza na milom ostrovčeku vo Viedni – Donauinsel, kde na ulici pomenovanej po bývalom baleťákovi býva Tomasschen. Plafky z H&M sú erotisch a T. ich veľmi sportinguje, lebo preplávam asi 2 metre a už ich mám spadnuté niekde pri páse… Takže odporúčam si k nim poriadiť šnúrku okolo krku.
We’re nice and porcelain, as you may have noticed. I don’t like sunbathing. When I’m by the sea not even a single toe sticks out from under the sunshade. But I love the sea and not because it’s probably the most mermaidy thing evar 😀 This lovely pool is on an island in Vienna – Donauinsel where on the street named after a male ballet dancer lives Tomasschen. The swimsuit from H&M is erotisch and T. is sporting it quite much, because after I swim like 2 meters it’s down by my waist somewhere… So I recommend getting a string to attach to your neck.
This is how it goes ->
Ja: Odfotíš ma tu?
Toma: Áno.
…odfotí…
Toma: Aj ty mňa?

A takto vznikajú partner look fotky 🙂
This is how it goes ->
Me: Will you take a picture of me here?
Toma: Yes.
…takes picture…
Toma: And will you too?

And that’s how partner look photos are made 🙂

both pieces of swimwear – H&M

Dúfam, že sa chystáte na Bratislava Fashion Weekend. Chcela by som vás pozvať na prehliadku Mišky Ľuptákovej v sobotu o 16:00. Toľko krásy na jednom móle ešte nebolo. Ani v klipe Georga Michaela.

Foto: tonbogirl
Miška