Tieto dni sú super. I’m living in denial. Proste leto nekončí a hotovo a ja neodchádzam do pršiarne menom Edinburgh. Aj keď večer býva 5 stupňov v týchto dňoch a nie je tam Tomasschen, teším sa trošku. Tento rok som intrák vymenila za bytíček a budem bývať s kočkami Škótkou Laurou a Francúzkou Camille. Weeee! Neviem sa dočkať ako si vydekorujem izbu a na tie biele steny a óóóbrovské okno pri ktorom je postel!
Túto kombináciu mám strašne rada – svetríček a šortky. Je z pražského sekáča za 50 kaček. Značky Hanes (tak sa volá môj otčím) 😀
Zenit fotky čoskoro
These days are super! So I’m kinda living in denial when it comes to future. In short: the summer is NOT ending and I’m NOT leaving for a rainy place called Edinburgh. Even though it’s around 5 degrees in the evening there these days and Tomasschen is not there, I’m looking forward to going. This year I switched halls of residence for a flat. I’m going to be living with two cuties, the Scot – Laura and the French – Camille <3 Weee! Cannot wait to decorate my room and to the white walls and a huge window right next to my bed!
I adore this combination – sweater and shorts. The sweater is from Prague’s second hand for 50Kč! :-O
Zenit photos coming soon
Blue is fading
Tancovala!! Ano!
TITTIES
Mincová najväčšie vývrtky kvôli prsiam!
naaajs, sugar and spice

all H&M
sweater – 2nd hand