Veľká sranda všade kde sa zhromaždí pár šiši ľudí! Najväčšie bláznenie na Bloody Beetroots a na Uniques s chlapcom a Blood Red s Tamarchen. Vec nám ulahodil Justinom Timberlakeom, ktorého som tak dlho už túžila počuť a na Juniorovi s Martinkou sme do piatej si tančili! Bola hrozná zima – skvelá výhovorka si ÜPIŤ a tancovať čo najdlhšie. Som nenapraviteľný ”silver lining” typ. Na Grape bola hrozna zima, ale aspoň som si neodniesla 4000 nových pupák z pobytu vo vyhriatom vlhkom stane. Zato som si odniesla príšerný zápal uzlín a očí. Asi by som menila za pupienka 😀
Som šťastná, že som mohla stretnút a naživo sa rozprávať s fellow blogerkami krásavicami. Ďakujem Pavlínke za náramčok s mojím menom, ktorý našla na pláži a Bonnit, že mi robila spoločnosť na prehliadke, lebo so mnou nikto nechcel ísť. Srandovné stretnutie s Babô a otvorenie jej tretieho oka s bindi prebehlo hladko! Mischel bola úžasne oblečená, ja som to vzdala už v sobotu, keď prekliato prituhovalo a musela som už proste na seba dávať všetko, čo som mala so sebou 😀 A mala som stan vedľa Cardi, yes! Ak som iné nespomenula a stretli sme sa tak som zábudlivá ťava alebo som mala üpité.
Fotila som do súťaže Redd’s o najlepší outfit. Môžete hlasovať alebo sa len kochať dôvtipnými festivalovými ľuďmi 🙂 TU
The Grape festival at the airport in Piestany was super! If only it was warmer. I had to wear everything I brought just to be OK 😀 Line-up very good – although not better than last year. Bloody Beetroots and Blood Red Shoes the best bands. We danced all night! Why does it all have something to do with blood? 
I met some fellow bloggers and they were pretty as ever and sweet too! <3 I recommend you all go next year. It’s much fun for relatively cheap ticket.
Zmenšujúce okuliare. Ale jeho srdce nič nezmenší!!!
The cocoon Tamara
sunbathing byatch
kukuč!
Küsschen
Zatĺkať palicu s názvami ulíc, veľmi dôležitý samaritánsky skutok
Vtipné videjo k tomu ako to naozaj prebiehalo
Matrioška búva
Takéto budem mať vlasy hneď po ružových
Blueberry rocker

Tématický song k mega opijášu