Neznášam sa fotiť so zeleňou (stromy za mnou, stromy vedľa mňa, tráva, príšerné). Mám vyslovenú alergiu na zelené pri mne na fotkách. V meste je to fajn, lebo sa dajú nájsť miesta, kde zelené nie je. Toto miesto ale bolo najúžasnejšie. Vybrali sme sa na Sandberg pri Bratislave. Bol tam krásny výhľad (a aj dosť zeleného), ale hlavne tento jeden pieskový kopec. Vyzerá to tam ako na púšti, no nepovedali by ste?
Šaty sú maminine z promócie a až tak som ich zhrabla, keď som ich objavila. Samozrejme bola pod nimi spodnička, ale sa stratila. No ktovie, čo sa stalo 3:-) Korunka je DIY, TU som o nej písala.
I hate having green in my pictures (trees behind me, next to me, grass, horrible!). My aversion towards greenery in pictures makes me take them only in the city. This place was absolutely gorgeous. Although situated in the middle of very green hill near Bratislava, this place offers photos totally without green colour! 🙂 It looks like desert, doesn’t it?
The dress is my mother’s graduation dress. When I found it, I snatched it in a second! There must have been an undergarment, because it’s quite see through. Wonder what happened to it 3:-) I wrote about the DIY flower crown HERE.
Pózu na tejto fotke som urobila ako veľmi veľmi malinká v Sade J. Kráľa. Ale bez nohavičiek a na takej skale, pod ktorou bol malý chlapček. Mamička potom musela naprávať škody v podobe neskutočne (pozitívne/negatívne – to sa nevie) počudovaného chlapca.
take me away

sporting the head piece
body – Topshop
dress – vintage
flower crown – DIY
feather headband – H&M against AIDS