Bolo to už dávno, keď som sa zúčastnila prehliadky absolventov VŠVU v divadle Meteorit. Až teraz som však objavila túto fotku. Odchytila ma tam jedna milá dievčina, nájdete ju TU, či si ma môže odfotiť. Aaaaah, ja som sa tak strašne tešila, lebo som sa fintila a vtedy ešte nemala ani jednu fotku z toho večera. To som mala ešte lavender vlásky. Ksichtím sa síce nie božsky, ale čo mám na sebe vidieť! Weee! A to víno neni moje O:-)
It was quite a long time ago when I attended fashion show of graduates from Academy of Fine Arts and Design. I discovered this pic just now. A sweet girl took this picture, you can find her here. I was very happy because I tried my best to look nice and I didn’t have any pictures from that night. I had lavender hair then. My face impression is not divine, but you can see my outfit and that counts! And the wine’s not mine O:-)
Zela ma nazvala cool mermaid, aaaaaw <3
Musím sa s vami podeliť o jednu hot news! Som sa dozvedela iba pred pár dňami, že moja fotka bola na Tumblr reblognutá 3368-krát. Úplne som z toho ešte stále mimo 🙂 TU JE, reblogujte aj vy, budem šťastná! 😀